Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Фінські будинки з клеєного бруса Punahonka

Компанія «Єврогрупса» є офіційним дилером фінської компанії Pellopuu Oy в Україні.

Про дерев’яні будинки Punahonka, моделі, комплектації і ціни ви можете дізнатися відвідавши наш сайт присвячений виключно дерев’яних будинків: http://punahonka.com.ua. Компанія Punahonka працює на ринку виробництва і зведення дерев’яних будинків вже більше 50 років./

Клеєний брус -це сучасний, надзвичайно технологічний матеріал з високими фізико-технічними характеристиками.

punahonka
Фінські будинки з клеєного бруса Punahonka

Pellopuu Oy – виробляє дерев’яні фінські будинки під торговою маркою Punahonka з клеєного бруса більш 60 років. Виробництво будинків і офіс компанії знаходиться в мальовничому селі Turtola, яка знаходиться за Полярним колом на березі річки Торніонйокі, Фінляндія.

Будинки з бруса виготовляються за індивідуальними проектами клієнтів, або на основі власної колекції-типові проекти, або у співпраці з професійною проектною групою Pellopuu. Міцність і несуча здатність в клеєного бруса в декілька разів більше ніж в цільного дерева.

Pellopuu Oy виробляємо близько 350 будівель в рік і 80% з них йде на експорт. Стандартний комплект дерев’яного будинку включає всі дерев’яні елементи від стін до плінтусів, фінські дерев’яні вікна та двері, бітумну черепицю, всі кріпильні і ізоляційні елементи.

При виготовленні будинків з клеєного бруса Pellopuu застосовує самі передові технології. В якості сировини для свого виробництва компанія використовує тільки «червону лапландських сосну», що відрізняється особливою міцністю, обумовленою суворим кліматом, в якому вона виростає.

Фінські будинки з клеєного бруса Punahonka
wooden-house-5