Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Виставка OmaKoti в Гельсінкі – 2017

У квітні цього року ми з колегою були на виставці OmaKoti-2017 Гельсінкі:
http://kevatmessut.messukeskus.com/messuilla/oma-koti/
Крім великої кількості різних новинок, ми ознайомилися з винаходом наших колег-компанія SKAALA -рекуператор Skaala Alfa Clean.
У наших оселях, при відсутності повноцінної приточно -витяжний вентиляції, часто виникають відчуття протягу в кімнаті, запотівання вікон, неприємні запахи і нездоровий повітря в приміщенні. Всі ці питання можна закрити, встановивши у себе вдома винахід фінської компанії Skaala. Компанія більше 60 років виробляє високоякісні дерево-алюмінієві та дерев’яні вікна. Одним з останніх унікальних винаходів компанії є рекуператор Skaala Alfa Clean, який в січні 2016 Гельсінкі став переможцем на виставці форуму «Ринок житла» в номінації «Інновації в будівництві».

Рекуператор являє собою прилад з повітропроводами, вбудованими в коробку вікна з боку петель. Потрібно відзначити, що прилад може встановлюватися тільки в фінський стандарт вікна з глибиною рами 175 мм і вище. Краще проводити встановлення такого обладнання одночасно з заміною вікон у вашому будинку / квартирі на теплі фінські вікна.
Розташовуючись між зовнішніми і внутрішніми стулками, прилад абсолютно не зменшує світлового просвіту. Alfa Clean має вбудовану панель управління з можливістю настроювання рекуператора, 2 нагнітача повітря і 2 змінних фільтра для приточного і витяжного потоків. Ще однією важливою перевагою приладу є його енергоефективність – так взимку приточний потік повітря обігрівається витяжним, а влітку сприяє збереженню прохолоди всередині приміщення. Обсяг повітря, що проходить через рекуператор, становить 8 літрів в секунду, а конденсат, що утворюється, виводиться назовні, не завдаючи господарям ніяких незручностей.
Потужності одного приладу достатньо для вентиляції приміщення площею 20-25 m2

Автоматика, вбудована в вікно, повністю контролює повітрообмін в приміщенні за рахунок трьох датчиків: температури, вологості та контролю СО2.
Тут представлено пара фотографій з виставки. Так, взимку при температурі на вулиці -17°С в ваше приміщення буде надходити свіже повітря з температурою + 10 ° С. Споживана потужність приладу 30 Вт.

Leave your comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.