Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Виставка Asuntomessut Vantaalla 10.7. -9.8.2015 в Фінляндії

З 5 серпня 2015 співробітники нашої компанії були на житловій виставці в місті Вантаа, що в передмісті Гельсінкі:

http://www.asuntomessut.fi/vantaa-2015

Кооперативне товариство Suomen Asuntomessut – це некомерційна організація, завданням якого є поліпшення якості житла і житлових технологій в Фінляндії у співпраці з партнерами, а також популяризація передових ідей в області житла серед споживачів і фахівців.

На щорічній житлової ярмарку демонструється широкий спектр досягнень в житловій сфері, а з новими ідеями заміського домобудівництва можна познайомитися на відповідній ярмарку заміського житла, яка організовується рідше. Постійно мінливе місце проведення ярмарку, актуальні теми і різні за змістом заходи гарантують відвідувачам найсвіжішу інформацію, нові ідеї та враження.

В рамках ярмарку підтримується різностороння співпраця з представленими на ярмарку партнерами, а також з іншими фахівцями в галузі створення житла. Тісна співпраця ведеться з забудовниками, будівельниками, дизайнерами інтер’єрів і ландшафтів, а також з іншими учасниками ярмарку.

Житлова ярмарок є виставкою досягнень професіоналів в галузі житлового будівництва: будівельних і ремонтних компаній, дизайн-студій і фахівців у сфері ландшафтного дизайну, дослідницьких інститутів, організацій і асоціацій. Ярмарок виступає в якості інноваційної, дослідницької та проектної лабораторії житлової архітектури.

Щорічно виділяється ділянка землі і фірми-учасники будують свої житлові об’єкти, проводяться всі інженерні комунікації, будується інфраструктура селища: дороги, дитячий сад, школа, ігрові та спортивні майданчики.

Відвідувачі виставки раз в році приїжджають сім’ями, дивляться на тенденції розвитку галузі, і, найголовніше, самі можуть стати власниками вподобаного будинку. Справа в тому, що всі “експонати” будуються “під ключ”, і в них уже відразу можна зручно проживати щасливим власникам нерухомості.

Тут наведено невеликий фото звіт про виставку.

Leave your comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.