Вхідні двері

fe-44
Вхідні двері – це візитна картка Вашої оселі. Ми пропонуємо теплі і гарні фінські вхідні двері.
У дев’яти колекціях теплих вхідних дверей Kaskipuu більш ніж 120 моделей різного дизайну і призначення: вони задовольнить смак найвимогливіших клієнтів. Для перегляду відповідної колекції дверей потрібно клікнути мишкою на фото нижче.

Коллекции дверей

Classic -25 шт.

uol3

Viitasaari -15 шт.

fe44

Design -25 шт.

fe-80

Wooden doors -25 шт.

fe-15

Ratia -9 шт.

fe-21

Saaristolais -18 шт.

fe-26

Patio and Storage -8 шт.

Балконная дверь с полным остеклением

Extensions and windows -22 шт.

fe-40

Garage -3 шт.

fe-44

Varaston ovi -4 шт.

Mökkiovet -5 шт.

Усередині кожної колекції при натисканні на будь-яку модель двері відкривається її характеристики і вартість. Вартість наведена за двері стандартного розміру 890 * 2090 або 990 * 2090 мм, білого кольору. Якщо у вас не стандартний отвір і / або потрібен інший колір – надішліть нам запит через кнопку ЗАМОВИТИ і ми надішлемо вам пропозиції.

Перші дві колекції в стандартному виконанні мають коефіцієнт теплопровідності U = 0.8-1.0 W / m2K, з товщиною полотна 62 мм. Для них опція THERMO замовляється додатково за Вашим бажанням. Далі колекції Wooden doors, Ratia, Saaristolais і Design вже в стандарті йдуть у виконанні THERMO з коефіцієнтом теплопровідності U = 0,6 W / m2K, з товщиною полотна 86 мм.

Під час замовлення Ваших дверей, необхідно також вибрати, відповідно до Ваших вподобань, дверний циліндр з ключами і дверну ручку – ТУТ – які не входять у вказану вартість двері.

У перших шести колекціях дверей в базі встановлюється механічний замок автомат LC102 фірми ABLOY (Фінляндія). Як альтернатива автомату, може бути встановлений механічний замок ABLOY LC200.

З колекцій дверей Kaskipuu велика частина доступна також в протипожежному і звукоізолюючому варіанті. Клас вогнестійкості протипожежних дверей: EI30, в них використовуються завжди прозорі скла. Клас звукоизолирующих дверей: Rw = 43dB.

Ми даємо на теплі двері Kaski три роки гарантії. Гарантія Kaski на прямолінійність вхідних дверей власного виробництва зі надміцним каркасом, встановлених правильно відповідно до інструкції по монтажу Kaski, становить самий довгостроковий на ринку термін – 15 років. Гарантія не поширюється на вхідні двері чорного, темно-коричневого і темно-сірого відтінку, в разі якщо вони розташовані на сонячній стороні будинку і схильні до прямого впливу сонячних променів.
Всі двері товщиною не менше 990 мм можуть бути максимальною висотою 2290 мм. Двері шириною ≤990 мм, можуть мати максимальну висоту 2390 мм.
У дверях висотою понад 2050 мм -4 петлі з Антизріз, висотою до 2050 мм -3 петлі, висотою до 1890 мм -2 петлі.

На дачні двері ми даємо 2 роки гарантії з моменту виготовлення.

Kaski