Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Вхідні двері як джерело добробуту і здоров’я

Вхідні двері – дуже важливий елемент будинку. У Китаї, в давнину, вхідні двері називали устами будинку.

Китайці вважали, що через вхідні двері вся позитивна чи негативна енергія. У популярному нині вченні Фен-Шуй, вхідні двері – це вхід і вихід потоків енергії ци, яка накопичується в просторі перед будинком, потоки енергії активізуються вхідними та вихідними людьми.

Вхідні двері варто розміщувати і підбирати за такими параметрами: напрямок вхідних дверей, форма і колір, стиль і напрямок відкривання.

При проектуванні будинку дуже важливо не тільки зорієнтувати його правильно по сторонах світу, але також приділити особливу увагу на розміщення входу і вхідних дверей. Якщо вхідні двері розташовані біля підніжжя сходів, то це може позначитися несприятливо для здоров’я людей. У разі, коли вхідні двері розташовані на вершині сходів, то власники цього приміщення можуть виявити, що гроші від них витікають.

Дуже важливий напрямок, в якому «дивиться» вхідні двері. Якщо двері виходить на північний захід, то це гарний напрямок для батька чи старшого чоловіка в будинку.

Двері, що виходить на північ, сприяє спокійному способу життя.

Якщо вхідні двері на північному сході, то мешканці такого будинку будуть активно піддаватися впливу зовнішніх сил, це добре підходить для молодих людей, які прагнуть отримати гарну освіту або розширити знання.

Вхідні двері як джерело добробуту і здоров’я.

Східний напрямок обіцяє світле майбутнє тим, хто займається бізнесом, так само сприятливо для молодих людей, які починають кар’єру і мріють реалізувати себе.

Для тих, хто хоче поправити своє матеріальне становище ідеально для вхідних дверей підійде південно-східний напрямок. Цей напрямок сприяє благополуччю і світу в сім’ї.

Якщо двері виходить на південь, то це сприяє активного життя і громадської діяльності.

Двері, що виходить на південний захід найбільш сприятлива для матері сімейства, сприяє міцним і гармонійним відносинам в сім’ї.

Західний напрямок ідеально для сімей з маленькими дітьми, таке розташування двері сприяє найкращим можливостям для швидкого творчого розвитку дітей. Ще цей напрямок пов’язано з романтичними почуттями і задоволенням.

Leave your comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.