Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Новинка в індустрії колод GIANTLOG ™

Наш фінський партнер – фірма Pellopuu Oy – є розробником і єдиним виробником новітніх в індустрії колод елементів GIANTLOG ™.
Це нове рішення пропонує ще кращу несучу здатність в порівнянні зі звичайними ламінованим колодами, що дозволить збільшити довжину колоди і запропонувати більше свободи архітектуру.
GIANTLOG ™ доступний з шириною 150 мм / 200 мм / 250 мм і 300 мм, і з висотою 360 мм / 720 мм / 1080 мм.
Оскільки брус вище, нам потрібно встановити менше колод друг на друга при складанні будинку. Наприклад, при використанні найвищого 1080-міліметрового елемента GIANTLOG ™ для будівництва одноповерхового будинку потрібно всього три дерев’яних елемента на стіну. При використанні стандартного 260-міліметрового традиційного колоди для досягнення 3-метрової висоти стелі одноповерхового будинку на стіну необхідно 12 колод. Коли ви вибираєте GIANTLOG ™, це означає в 4 рази менше підйому, менше швів і менше часу, що витрачається на складання. Крім того, усадка будинку з даними брусом набагато менше, ніж при звичайному ламінованому колоді.
GIANTLOG ™ виробляється з використанням виключно ялиці сибірської з екологічно чистих, сертифікованих PEFC лісів, розташованих у Фінляндії, Швеції та Норвегії. Ялиця сибірська була обрана в якості матеріалу через її чудових структурних і скандинавських візуальних властивостей. При вирощуванні в суворих умовах півночі ялиця стає міцнішою і щільною, ніж її південні колеги.
Оскільки GIANTLOG ™ являє собою воістину не осідає конструкцію з колоди, його можна комбінувати з іншими не осідає матеріалами, такими як камінь, бетон і скло. Це неможливо з традиційними бревенчатими структурами, які з часом осідають.
Ми раді повідомити, що ми можемо запропонувати цей чудовий новий продукт для наших клієнтів в Україні.

Leave your comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.