Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Навісні замки Abloy V

ABLOY® є лідером на ринку навісних замків в світі вже протягом десятиліть. Як і всі замки Abloy, поверхнева обробка навісних замків виконується з використанням унікальної екологічно чистої системою металізації, забезпечуючи чудовий захист від корозії. Замки Abloy мають високу надійний захист, що дозволяє їх в агресивному середовищі, на узбережжі морів і океанів, в районах Крайньої Півночі, так як в конструкції замка немає пружин і пинов, а використовуються обертові диски.

Міцні матеріали і загартована бор-вмістка сталь забезпечують ефективний захист проти висвердлювання і розпилювання дужок. Унікальна система циліндра з обертовими дисками представляє неймовірно широкий діапазон всебічного використання замків Abloy в групових системах «Майстер-ключ» (“Майстер система”).

Abloy PL362-самий надійний замок на ринку. Це виріб, який пройшов велику кількість випробувань і класифікується за 6 класу, найвищого за європейським стандартом EN12320.Благодаря вікового досвіду, сьогодні ми володіємо широким модельним рядом навісних замків Abloy з 1 по 6-й класс.

Тут можна подивитися брошури в PDF-форматі :

Завод Joensuu компанії ABLOY (Фінляндія) провів тестування навісного замка PL350N відповідностям європейського стандарту EN12320.

Міцні матеріали і загартована борсодержащего сталь забезпечують ефективний захист проти висвердлювання і розпилювання дужок. Унікальна система циліндра з обертовими дисками представляє неймовірно широкий діапазон всебічного використання замків Abloy в групових системах «Майстер-ключ» (“Майстер система”).

ABLOY_PL350T_Primary_image

Тут ви можете подивитися відео ролик тестування навісного замка PL350N