Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Майстер система

У житті кожної людини незмінним атрибутом є така річ як зв’язка ключів. Що і сказати річ потрібна – адже так багато дверей потрібно закрити від сторонніх очей (і рук). Крім своєї важливості зв’язка ключів досить-таки незручний об’єкт.

ключи

Ключі всі різні, різної форми, розміру, фактури. А що говорити про випадки, коли дверей дуже багато і різні люди мають різні права на вхід?
Циліндри фірми ABLOY (Фінляндія) дають великі можливості для об’єднання замкової продукції в систему розмежування доступу «Майстер-ключ». Тільки замкова продукція такого класу поєднує в собі високу ступінь секретності і зручність в користуванні.
За допомогою технічного рішення система «Майстер-ключ» робить непотрібним використання громіздких зв’язок ключів в приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів.

При правильній розробці системи кожен користувач має один ключ, який відмикає тільки ті двері, які дозволено йому відкривати згідно його повноважень.

Додатковою перевагою пропонованої «Майстер-системи» є неможливість несанкціонованого виготовлення дубліката ключа. Дублікат ключа можливо виготовити тільки в сервісному центрі в авторизованого дилера ABLOY, пред’явивши пластикову картку, яка підтверджує Ваші повноваження.

Таким чином, ви захищені від ситуації, коли ваш співробітник виготовить дублікат ключа, який у нього знаходиться на час служби, а в майбутньому (наприклад, після звільнення з роботи) зможе ним скористатися …

Система «Майстер-ключ» виготовляється на основі продукції ABLOY – замкових циліндрів будь-якого стандарту: DIN, ANSI, Scandinavian, UK oval, Finish, Australian oval і ін. В систему можна об’єднувати врізні, навісні, накладні замки, замки для обладнання, поштових скриньок , меблів та ін. Технології, за якими виготовлені дискові циліндри ABLOY, дають можливість розробити і виготовити систему «Майстер-ключ» будь-якої складності і з великою кількістю замків.

Мастер система

Система «Майстер-ключ» може бути реалізована шляхом установки нових замків на вашому об’єкті або шляхом заміни циліндрів в існуючих замках.

Система «Майстер-ключ» індивідуально розробляється з допомогою спеціальної комп’ютерної програми на заводі в Фінляндії. Виготовляється система в найкоротший термін на фірмовому обладнанні нашими фахівцями, які проходили навчання в компанії ABLOY.

Тут наведено приклад майстер системи для невеликого об’єкта-виробничої фірми:

Циліндр CY322 CY322 CY322 CY322 CY322 PL340 CY321
EUROGRUPSA Ltd. Приміщення Центральний вхід Приймальна Кабінет директора Бухгалтерія Каса Склад Серверна
vb@eurogrupsa.com.ua П/П

1

2 3 4 5 6 7
п/п Власник ключа key
1 Директор 1 X X X X X X
2 Адміністратор 1 X X X
3 Секретар 1 X X
4 Бухгалтер 1 X Х
5 Касир 1 X Х
6 Завідувач складом 1

X

Х

Крім виготовлення системи «Майстер-ключ», наші фахівці також забезпечать її подальше сервісне обслуговування, а саме: виготовлення додаткових ключів або перекодування системи у разі втрати головного ключа. Тобто при втраті (розкраданні) ключа Вам не потрібно міняти все замки і циліндри. Досить перекодувати ваші встановлені циліндри і виготовити нові ключі. В цьому випадку загублений (викрадений) ключ нічого на Вашому об’єкті не відкриє.