Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Кабелепроходи Abloy, дверні останови Abloy та інші корисності VII

Для бездоганної роботи електромеханічних замків ABLOY® використовуються кабелепроходів Abloy. Кабелепроходів був розроблений з метою забезпечення прокладки кабелю між дверима і коробкою (рамою) без його пошкодження.

Максимальний діаметр пучка проводів, прокладеного через кабелепроходів, становить 7,5 мм. Використовуваний кабель повинен складатися з декількох проводів для збільшення стійкості на вигин. Якщо кут відкривання дверей перевищує 120 ° або якщо відстань між віссю петлі і коробкою двері більш ніж 20 мм, потрібно використовувати кабелепроходів EA281.

Тут вкладена брошура у форматі PDF з інструкцією по установці кабелепроходів Аблой:

Чергова корисна продукція компанії -дверні останов (стопор). Залежно від місця монтажу є чотири моделі зупинок. Опис роботи та фоторафии застосування дверних зупинок Abloy можна прочитати на нашому сайті в розділі “Статті”, а нижче можна подивитися всі моделі в технічному листку:

Велика частина дверних остановів Abloy монтують в підлогу, поруч з дверима. Якщо перед вхідними дверима використовується сходинка -використовується подовжений останов (400 мм). Там де на підлозі використовується мармур або граніт -Бажано використовувати дверний останов з настінним монтажем.

Черговий корисний замок Abloy – депозитні сейф для маршрутного ключа. Використовується в офісних центрах, на підприємствах і в житлових будинках для зберігаються ключі, який можливо використовувати в різних позаштатних або аварійних ситуаціях. Маршрутний ключ Abloy дозволяє обслуговуючому персоналу здійснити доступ тільки до приміщення, де розташовано, наприклад, газове або електричне обладнання. В цьому випадку з замку передається сигнал “тривога”, який покаже час, в якому обслуговуючий персонал відкривав цей депозитний сейф.