Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Як правильно робити заміри дверних прорізів

Щоб вибрані вами двері радували вас і служили довго, перш ніж замовляти дверей необхідно виконати виміри дверних прорізів. Дуже часто дверні прорізи виконані не ідеально, так само стіни, в яких розміщені отвори можуть бути не рівними і мати перепади по товщині.

Отже, озбройтеся рулеткою, схилом, олівцем і аркушем паперу.

  1. Накресліть ескіз дверного отвору.
  2. Виміряйте вертикальність бічних сторін, це важливо для коректної установки і подальшої роботи дверей. Якщо відхилення незначні 2-5мм це не погано, якщо більше позначте відхилення від вертикалі на ескізі.
  3. Далі виміряйте ширину дверного отвору мінімум в трьох точках: знизу, посередині і вгорі, і запишіть ці розміри на ескізі.
  4. Ті ж самі вимірювання необхідно зробити і по висоті прорізу.
  5. Наступний крок-вимірювання товщини стіни або перегородки, в якій знаходиться дверний проріз. Виконайте заміри як мінімум в трьох точках з кожної сторони прорізу. Перевірте вертикальність стіни за допомогою виска. Запишіть всі виміри на ескізі.

Велика кількість замірів пов’язано з тим, що товщина стіни в отворі може відрізнятися на сантиметри. Товщина стіни вимірюється для визначення необхідності придбання додаткових доборов до дверної коробки.

Якщо відхилень від вертикалі немає або вони не значні, то ви уникли багатьох питань пов’язаних з монтажем дверей. Якщо ж відхилення значні від 3-5мм і більш, то необхідно порадитися з фахівцями, який вид монтажу застосувати, на що орієнтуватися при монтажі дверей. Можливо навіть буде потрібно виконати підготовчі будівельні роботи по розширенню отвору для того щоб поставити двері.

Leave your comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.