Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Фінські двері

Що ж таке фінські двері і чим вони відрізняються від інших дверей.

Фінські двері дуже популярні в Україні. Всього декілька років тому двері з Фінляндії могли дозволити собі лише багаті люди, ми могли їх зустріти в офісах відомих компаній, банках, ресторанах зараз же вони стали більш доступні. За останні кілька років фінські двері змогли підкорити українців і зайняти свою окрему нішу на ринку вхідних і міжкімнатних дверей.

За час експлуатації в Україні, фінські двері довели свою високу якість і надійність.

Фінські двері виготовляють за технологією, яка вдосконалювалася багато років. На відміну від багатьох країн Європи фіни не стали експериментувати з новими матеріалами, а зберегли вірність дереву і довели виробництво дверей до досконалості. На даний момент всі виробничі лінії комп’ютеризовані.

Фінські двері

Фінські двері вигідно відрізняються, наприклад від італійських, співвідношенням ціна-якість. Особливо це стосується полегшених дверей виготовлених на сосновому каркасі зі стільниковим заповнювачем.

Фінські двері відомі своїм стриманим, суворим дизайном без надмірностей, а для обробки використовуються матеріали холодних відтінків. Найпопулярнішими сьогодні є білі гладкі двері, які ідеально підходять для офісних приміщень і для будинків в стилі мінімалізм. Хоча широкий асортимент міжкімнатних дверей надає замовнику можливість вибору.

Ще одна важлива перевага фінських дверей-це простота монтажу. Замки і петлі врізані на заводі, отвори для шурупів зроблені заздалегідь.

Якщо модельний ряд і гідності фінських дверей змогли Вас переконати, то тепер Вам залишилося визначитися з виробником. Останнім часом на ринку України можна зустріти «фінські двері», які виробляють в Росії чи Естонії. Будьте уважні! Справжні двері з Фінляндії мають сертифікати відповідності, видані фабрикою-виробником, а так само наявність штампа виробника на торці полотна.

Leave your comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.