Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Дерев’яне вікно – корисно як для людини, так і для будівлі

Дерево це самий що ні наїстися природний і екологічний матеріал. Ліси називають легенями нашої планети. Хтозна, можливо, нинішнє спекотне і посушливе літо в Україні і Росії, катастрофічна повінь в Пакистані та інші катаклізми – це відповідь природи на знищення тропічних лісів в Бразилії. На землі все було створено гармонійно і продумано. На жаль, життєдіяльність людства завдала багато шкоди природі. Зараз все більше людей стає прихильниками натуральних продуктів і матеріалів, все більше людей усвідомлює, що більшість штучно створених за допомогою хімії матеріалів та продуктів, шкідливі як для людини, так і для природи.

Ви віддаєте перевагу кави в пластиковому стакані або порцеляновій чашці? Ви з задоволенням скуштувати смачного борщу з пластмасовою тарілки або з глиняного мисочки? Ви купите вино в скляній або пластиковій пляшці? Пластик- це продукт хімічного виробництва, а від хімії і її продуктів найбільшої шкоди для людей і природи.

У більшості випадків лікарі не можуть відповісти, чим викликана алергія, і все списують на квіти, тополиний пух і кішок. І мало хто задумався, над тим, що можливо корінь проблеми не квітковому пилку, а в якості повітря, яким ми дихаємо.

Поряд з необхідністю вентилювати і очищати повітря в будинках і квартирах, дуже важливе місце займають вікна. Зараз багато людей вважають за краще ставити металопластикові вікна. Так вони відносно недорогі і виглядають добре в порівнянні з вікнами, встановленими за часів СРСР. Виробники пластикових вікон роблять упор на герметичність. Але так чи бездоганні ці вікна і корисна їх герметичність? Є багато людей, які після встановлення металопластикових вікон зіткнулися з проблемою вентиляції житлових приміщень, проблемою якої раніше у них не було. У приміщення перестав надходити повітря, і як наслідок вікна «потіють», стіни мокріють, заводиться грибок. І ось економія перестає бути економною. Доводиться купувати і встановлювати вентиляційне обладнання, що часто супроводжується непередбачуваними будівельними роботами. Як вирішити дану проблему?

Все нове – це добре забуте старе, говорить народна мудрість. Як би ви не лаяли свої старі дерев’яні вікна, але дерев’яне вікно – це правильне вікно! Для природної вентиляції приміщень крім витяжки необхідно забезпечити приплив повітря і тоді за рахунок циркуляції буде здійснюється вентиляція. Погодьтеся, що старі радянські вікна вже морально застаріли. Але в світі технологія виготовлення дерев’яних вікон не стоїть на місці. Сучасне дерев’яне вікно відрізняється від вікон вироблених 50 років тому, як автомобіль від карети.

Головна перевага дерев’яних вікон – це матеріал, з якого їх виробляють – деревина! Всі знають що древо «дихає», а це означає, що які б не були герметичними з’єднання склопакетів з дерев’яною рамою, дерев’яне вікно забезпечить приплив повітря.

Дерев'яне вікно

Погляньте на вікно фінської компанії Fenestra. Це не просто дерев’яне вікно. Це вікно дерево-алюмінієве. У своєму виробництві компанія ґрунтується на новітніх досягненнях будівельної науки і використанні традиційних, перевірених часом матеріалів: сосни та дуба. Дерев’яна конструкція вікна із зовнішнього боку надійно захищена алюмінієм. При такому поєднанні, натуральна деревина, зігріваючи своїм теплом будь-який інтер’єр, вносить в його дизайн особливу нотку, і в той же час надійно захищена від примх погоди. Вікна Fenestra мають естетичний зовнішній вигляд, європейське витонченість і прекрасно впишуться в будь-який інтер’єр. А їх експлуатаційні властивості – низькі тепло втрати, висока звукоізоляція, стійкість до перепадів температур, здатність підтримувати оптимальний мікроклімат в приміщенні – запорука гарного самопочуття і затишку у вашому домі.

Найбільш популярні моделі вікон Fenestra – це вікно фінського стандарту (двостулкове вікно) Primus і німецького стандарту (поворотно-відкідне) Fenix.

Вікно Fenix від Fenestra є дерево-алюмінієве вікно з двокамерним склопакетом.

Внутрішня частина вікна Fenix (коробка і рама) виготовлена з сосни або дуба із застосуванням технології клеєного бруса. Вікна Fenix можна встановлювати як в житлові так і офісні приміщення.

Вікна Fenix як і звичайні вікна мають можливість провітрювати приміщення, відкриваючи вікно в двох площинах (поворотно-відкидне відкривання). Це вікно легко використовувати і мити.

Вікна Fenix мають гарну теплоізоляцією (U-значення = 0,89-1,0 W / m2K) і звукоізоляцією (Rw = 33 – 38 dB).

Вікно Primus від Fenestra – це виготовляється за індивідуальним замовленням двурамні дерев’яно-алюмінієве вікно зі склом і скло пакетом – найпопулярніша модель в Скандинавії, ідеальне рішення для дерев’яного будинку.
1. Спеціальні пофарбовані порошковою фарбою алюмінієві профілі захищають дерев’яні деталі від впливу сонячного випромінювання і вологи. Ущільнювач на алюмінієвій рамі захищає від пилу і шуму.
2. Віконна коробка і рами виготовлені з 3-х шарового клеєного бруса найвищої якості

Leave your comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.