Графік роботиПН-ПТ з 9:00 до 17:00|СБ-НД вихідний

Про компанію Єврогрупса

ТОВ «Єврогрупса» входить в асоціацію компаній, які понад 26 років займаються поставками на Український ринок якісних будівельних матеріалів виробників Європи. Метою компанії «Єврогрупса» є оптимізація будь-якого продукту таким чином, щоб він влаштовував покупця в кожній конкретній ситуації. Ми забезпечуємо повну консультацію всіх ваших дій для прийняття правильного рішення щодо вибору необхідного обладнання. Пропоновані нами дверні системи і дверна фурнітура мають сучасний, естетичний і стильний дизайн, що відповідає вашому бізнесу або будівлі. Вони помітно підвищать статус і покращать зовнішній вигляд вашого входу або приміщення.

О компании

Уже 20 років «Єврогрупса» є офіційним дилером фінської фірми ABLOY Oy в Україні. Фірма ABLOY Oy є провідним виробником замків, систем замикання і будівельних скоб’яних виробів в Скандинавії, а так само провідним розробником виробів в області технології електромеханічних замків. Фірми ABLOY Oy входить до складу An ASSA ABLOY Group -найбільшу в світі групу виробників замків.

Компанії «Єврогрупса» здійснює прямі поставки і продажу продукції естонської компанія FENESTRA в Україні через свій офіс в Києві. Основний напрямок виробництва – це дерев’яні і дерево-алюмінієві вікна. Дерево алюмінієві вікна мають усі ті ж плюсами, що і дерев’яні, тільки вони ще й більш довговічні за рахунок використання зовні алюмінію.

Так само на український ринок ми поставляємо дерев’яні і дерево-алюмінієві вікна і двері фінської компанії SKAALA. З 2017 року SKAALA є частиною австрійського концерну IFN, найбільшого постачальника вікон в Європі.

Пропонований нами широкий асортимент вхідних дверей в ваш будинок від фінської компанії KASKIPUU Oy надає покупцеві можливість вибору без шкоди для індивідуальності. В даний час це найтепліше і практичне рішення на українському ринку. Наша компанія є офіційним дилером KASKIPUU Oy в Україні.

Широка лінійка міжкімнатних дверей естонської компанії Haapsalu Uksetehas задовольнить потреби найвимогливіших замовників. Крім цього, компанія виробляє протипожежні дерев’яні двері з класом пожежної безпеки EI15 і EI30, а так само двері зі звукоізоляцією до Rw = 43 dB.
Компанія «Єврогрупса» є офіційним дилером фінської компанії Pellopuu OY в Україні. Компанія Pellopuu Oy виробляє будинку під торговою маркою PunaHonka вже більше 60 років, і за ці роки виробила свою стратегію щодо забезпечення кращої якості дерев’яних будинків за самі розумні ціни. В якості сировини для свого виробництва компанія використовує тільки «червону лапландських сосну», що відрізняється особливою міцністю, обумовленою суворим кліматом, в якому вона виростає.

Ми готові зробити поставки і повний спектр послуг по професійній установці придбаного вами обладнання.

Наші партнери